Skip to content

Obitelj.HR

Portal za cijelu obitelj

  • Početna
  • Obitelj & Veze
    • Obiteljski život
    • Veze
    • Djeca & mladi
    • Treća životna dob
  • Zdravlje
    • Prehrana
    • Alternativa
    • Život sa različitostima
    • Rekreacija
  • Ljubimci
  • Moj dom
    • Uređenje
    • Vrt
    • Praktični savjeti
  • Kuharica
    • Predjela
    • Glavna jela
    • Deserti
    • Događanja
      • Glazba
      • Filmovi & Predstave
  • Sport
  • Darivanja
  • Vijesti
    • Hrvatska
  • Home
  • Događanja
  • Pet osvojenih medalja u Zagrebu za AK Slavonija Žito

Pet osvojenih medalja u Zagrebu za AK Slavonija Žito

Posted on 21. ožujka 202321. ožujka 2023 By Obitelj.hr Nema komentara na Pet osvojenih medalja u Zagrebu za AK Slavonija Žito
Događanja, Sport

Na stadionu SRC Mladost članovi AK Slavonija-Žito izborili su tri odličja u kadetskoj i još dva u konkurenciji mlađih juniorki/juniora.

Možemo biti zadovoljni nakon odrađenog pojedinačnog Zimskog bacačkog prvenstva Hrvatske za kadete i mlađe juniore u muškoj i ženskoj konkurenciji, održanog u Zagrebu. Osječki su se predstavnici, članovi Atletskog kluba Slavonija-Žito, s ovog natjecanja kući vratili s pet medalja i sasvim ispunili očekivanja.

Među kadetkinjama je srebro osvojila Marija Sajter u kladivu s rezultatom 31,14 kao i Iva Latas Lihtental u bacanju koplja koje je odletjelo na daljinu 37,29 metara.

Broncu je zaslužio naš kadet Marko Adamović, treći u disciplini kladivo (26,42).

Paula Šljivac je bila drugoplasirana među bacačicama kladiva u kategoriji mlađih juniorki uz rezultat 44,90 dok je broncu u koplju osvojio mlađi junior Karlo Erhardt s daljinom 46,55 metara.

Što se tiče ostalih rezultata, Šljivac je još zauzela četvrto mjesto u disku (32,16), a kadet Ivano Čepo je u bacanju koplja bio osmi (27,52).

Trener Benjamin Lovrić sa svojim je učenicama i učenicima odradio dobar posao i u pripremi ovoga prvenstva. Kada je sve završilo sažeo je svoje dojmove s dvodnevnog natjecanja na stadionu SRC Mladost.
„Općenito sam zadovoljan. Ovih pet medalja, kao i ona tri odličja osvojena prije dva tjedna, samo pokazuju i potvrđuju da su nam atletičari spremni za ljetnu sezonu. U Zagrebu smo imali nekoliko osobnih rekorda, bilo je i prvih medalja za neke naše članove i općenito govoreći – bilo je sasvim dobro iz naše perspektive“, rekao je Lovrić.

Rezultati

foto/AK Slavonija-Žito

Navigacija objava

❮ Previous Post: Danijela Martinović predstavlja spot ‘Vjerujem ljudima’
Next Post: Rakete predstavljaju sasvim drugačiju glazbenu priču! Poslušajte novi singl s live izvedbom ❯

You may also like

Događanja
Klub Komedija čeka pravi rock spektakl
14. ožujka 2024
Događanja
Hrvoje Kečkeš proslavio rođendan na premijeri “Ožalošćene porodice”
18. ožujka 2023
Događanja
Najveće spašavanje životinja iz pokusa u povijesti Italije
8. svibnja 2024
Događanja
Gina stiže na 70. Zagrebački festival s predivnom pjesmom “U mojim tajnim notama”
25. veljače 2023

Odgovori Otkaži odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Prijava

Kalendar

lipanj 2026
P U S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
« svi    
Prijava

INFO

O nama
Oglašavanje
Impressum
Kontakt

  • O nama
  • Oglašavanje
  • Impressum
  • Igre darivanja
  • Kontakt

Copyright © 2026 Obitelj.HR.

Theme: Oceanly News by ScriptsTown