POZNATA NJUJORŠKA POLICIJSKA OBITELJ URANJA U NOVE EPIZODE TAJNI I ZLOČINA„Blue Bloods“Trinaesta sezona kriminalističko-dramske serije od 3. srpnja na Doma TV-u!
Doma TV na male ekrane donosi dugo očekivanu trinaestu sezonu popularne američke kriminalističke serije „Blue Bloods“ koja prati svakodnevni poslovni i privatni život gledateljima već dobro poznate njujorške policijske obitelji. Otmice, pljačke i ubojstva samo su dio slučajeva s kojima se ova uspješna višegeneracijska obitelj mora suočiti, te koje zahvaljujući svojim vještinama i znanju, uspijeva i riješiti.
Dok se šef njujorške policije i glava obitelji Frank Reagan (Tom Selleck), suočava s novim pritiscima politike i pravosudnog sustava, Danny Reagan (Donnie Wahlberg) nastavlja neustrašivo rješavati složene slučajeve. Erin Reagan (Bridget Moynahan), pomoćnica okružnog odvjetnika, suočava se s teškim odlukama dok se bori za pravdu, dok Jamie Reagan (Will Estes) balansira između uloge policajca i svog braka s Eddie Janko (Vanessa Ray). Teški zločini, terorističke prijetnje, obiteljske tajne i ljubavne drame pojavit će se već u prvim epizodama serije, a Reaganovi će otkriti duboko ukorijenjenu korupciju unutar policijskih redova zbog kojeg bi moglo patiti povjerenje u instituciju. Danny i Baez istražuju niz pljački usmjerenih na luksuzne satove, a Frank je prisiljen ponovno otvoriti slučaj u kojemu je upleteni policajac oslobođen optužbi.
Nova sezona istražuje nove dubine odnosa među likovima, a nevjerojatna napetost i emocije prikovat će vas za male ekrane.



