Skip to content

Obitelj.HR

Portal za cijelu obitelj

  • Početna
  • Obitelj & Veze
    • Obiteljski život
    • Veze
    • Djeca & mladi
    • Treća životna dob
  • Zdravlje
    • Prehrana
    • Alternativa
    • Život sa različitostima
    • Rekreacija
  • Ljubimci
  • Moj dom
    • Uređenje
    • Vrt
    • Praktični savjeti
  • Kuharica
    • Predjela
    • Glavna jela
    • Deserti
    • Događanja
      • Glazba
      • Filmovi & Predstave
  • Sport
  • Darivanja
  • Vijesti
    • Hrvatska
  • Home
  • Događanja
  • Glazba
  • Osnivač The Garden festivala Nick Colgan sudjelovat će na konferenciji

Osnivač The Garden festivala Nick Colgan sudjelovat će na konferenciji

Posted on 6. rujna 20226. rujna 2022 By Obitelj.hr Nema komentara na Osnivač The Garden festivala Nick Colgan sudjelovat će na konferenciji
Glazba

„OVO JE SJAJNA FESTIVALSKA GODINA, A HRVATSKA MOŽE JOŠ BOLJE“ – NICK COLGAN, OSNIVAČ THE GARDEN FESTIVALA

Sutra, od 7. pa sve do 10. rujna u Novalji na otoku Pagu počinje drugo izdanje Croatia Beach Music Conference. Ova konferencija itekako je važna za ovaj turistički sektor, a okupit će vodeće ljude festivalske industrije. Osnivač The Garden festivala, jedan od pionira hrvatske festivalske industrije Nick Colgan sudjelovat će na konferenciji, a o aktualnoj sezoni ima samo riječi hvale.

„Ova je sezona još uvijek aktivna, ali do sada je bila sjajna godina i bilo je pravo zadovoljstvo ponovno vidjeti nasmijana lica kolega i  turista koje smo zajedno uspjeli privući natrag na prekrasnu jadransku obalu.“ – kaže Nick Colgan te dodaje: „Dobra komunikacija i volja za zajedničkim radom ključni su za dugovječnost naše industrije. Mislim da je jedna pozitivna stvar koja se razvila iz COVID-a bila činjenica da smo bili pomalo prisiljeni slušati i raditi jedni s drugima tako dugo da se to nastavi. Moramo nastaviti pomicati granice i ostati usredotočeni na stvaranje još boljeg iskustva za sve zainteresirane.“

Cilj CBMC-a je na jednom mjestu okupiti ljude iz glazbene industrije, posebice one usmjerene na festivalsku i klupsku scenu, gdje će im se omogućiti prilika za razmjenu novih informacija kroz networking i dijeljenje iskustva s kolegama iz cijelog svijeta. Glavna misao vodilja je da kvalitetom govornika i rješenjima koja će naši predavači prenijeti sudionicima, konferencija stekne ugled i status među ciljanom skupinom te time Hrvatsku uvrsti na jedno od vodećih mjesta u Europi kad su ovakvi događaji u pitanju.

„Vjerujem da je Hrvatska trenutno jedna od najboljih glazbenih destinacija za odmor u Europi tijekom ljetne sezone i da može biti samo bolja. Zemljopisno je savršena, uklapa se u pristupačnu cjenovnu kategoriju nudeći kvalitetu po razumnim cijenama, možemo ponuditi proizvodnju vrhunske kvalitete i što je važno, blisko surađivati ​​s lokalnim stanovništvom i vlastima osiguravajući brojne koristi na lokalnoj i nacionalnoj razini.“ – govori Nick Colgan.

Ove godine na CBMC pozornicu dolaze međunarodni eksperti i organizatori uspješnih festivala, poznati i popularni, ali i oni mladi i perspektivni izvođači elektronske glazbe, produkcijskih timovi, izdavačke kuće i svi ljubitelji glazbenih taktova. Među njima su i organizator The Garden Festivala Nick Colgan, suosnivač Exit festivala Ivan Milivojev, suvlasnik NOA Beach Cluba Ivan Jokić, osnivač BSH Events Drago Vukelić i mnogi drugi. 

„2021. godina bila je ponovno pronalaženje neke vrste stabilnosti i učvršćivanje broda te poduzimanje svega što smo mogli u vrlo teškim okolnostima .Ono što je ipak došlo do izražaja je ogromna važnost redovite komunikacije i zajedničke suradnje između organizatora i vlasti. Odnos koji smo uspostavili protekle dvije godine učinio nam je živote lakšim, a sigurno iskustvo posjetitelja boljim.“  – zaključuje Nick Colgan.

Ova konferencija je mjesto za povezivanje i dijeljenje informacija, a više o cijelom projektu može se pronaći na web stranici gdje je moguće osigurati i ulaznicu za ovogodišnje izdanje: https://cbmconference.com/.

Press/selectpr.hr

Navigacija objava

❮ Previous Post: Mama Sanja vrlo ozbiljno shvatila zadatak planiranja svadbe
Next Post: Intervju: Jurica Popović: Autor s četiri solo-karijere ❯

You may also like

Događanja
Lu Dedić službeno je postala ekskluzivni izvođač diskografske kuće Croatia Records
11. travnja 2024
Događanja
Diva Doris Dragović oduševila prepuna zagrebačku Arenu
26. studenoga 2023
Događanja
Najuspješnija Makedonka na Euroviziji Tamara Todevska izdala hit “Niagara”
22. ožujka 2023
Događanja
Koncertom u Celju grupa Vigor opet potvrdila status najtraženijeg hrvatskog izvođača u Sloveniji
31. listopada 2022

Odgovori Otkaži odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Prijava

Kalendar

travanj 2026
P U S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
« ožu    
Prijava

INFO

O nama
Oglašavanje
Impressum
Kontakt

  • O nama
  • Oglašavanje
  • Impressum
  • Igre darivanja
  • Kontakt

Copyright © 2026 Obitelj.HR.

Theme: Oceanly News by ScriptsTown