Skip to content

Obitelj.HR

Portal za cijelu obitelj

  • Početna
  • Obitelj & Veze
    • Obiteljski život
    • Veze
    • Djeca & mladi
    • Treća životna dob
  • Zdravlje
    • Prehrana
    • Alternativa
    • Život sa različitostima
    • Rekreacija
  • Ljubimci
  • Moj dom
    • Uređenje
    • Vrt
    • Praktični savjeti
  • Kuharica
    • Predjela
    • Glavna jela
    • Deserti
    • Događanja
      • Glazba
      • Filmovi & Predstave
  • Sport
  • Darivanja
  • Vijesti
    • Hrvatska
  • Home
  • Događanja
  • U Le Méridien Lav proslavljen početak ljetne sezone

U Le Méridien Lav proslavljen početak ljetne sezone

Posted on 2. srpnja 20242. srpnja 2024 By Obitelj.hr Nema komentara na U Le Méridien Lav proslavljen početak ljetne sezone
Događanja, Promo

Sada već tradicionalnu feštu koju Le Meridien Lav organizira na početku svakog ljeta, a koja se u Splitu i okolici ne propušta svojim su prisustvom uveličali dugogodišnji prijatelji i partneri te brojne poznate osobe, a događaju je na poziv vlasnika resorta Mike Sarana prisustvovao i Cory Booker, aktualni senator SAD-a i demokratski kandidat na predsjedničkim izborima 2020. godine.

Na terasi luksuznog splitskog resorta Le Méridien Lav sinoć je tradicionalnom proslavom obilježen početak još jedne ljetne sezone. Proslavu je otvorio vlasnik splitskog resorta Le Méridien Lav, Mike Saran zahvalivši svim uzvanicima na dolasku i dugogodišnjoj podršci te najavivši nove planove vezano uz resort. I ovog je puta istaknuo ono što on smatra najvećom vrijednošću Le Meridien Lav resorta, te hrvatskog turizma općenito.

„Sve što radimo, što planiramo u budućnosti, radimo zajedno s vama i zbog vas – naših cijenjenih gostiju, naših vrijednih zaposlenika te naših dragih prijatelja. Lav nisam ja niti moj tim, Lav smo, odnosno ste, svi vi koji ste večeras s nama i koji zajedno s nama slavite početak svakog ljeta. Ponovit ću, naši zaposlenici najveća su vrijednost ovog resorta, zbog njih naši gosti dolaze i zbog njih se vraćaju. I ja sam im na njihovom trudu kao i pozitivnoj energiji iznimno zahvalan“, istaknuo je Saran.

Svečanost je svojim dolaskom uveličao i posebni gost, senator SAD-a i demokratski kandidat na predsjedničkim izborima SAD-a 2020. godine, Cory Booker. Tijekom svog obraćanja nije krio oduševljenje Splitom i Podstranom te gostoprimstvom: „Oduševljen sam ljepotom vaše zemlje, vašeg grada i ove predivne obale. Osobito sam oduševljen snagom i domoljubljem hrvatskog naroda kroz povijest i danas, kao i vašim gostoprimstvom, na čemu sam vam iskreno zahvalan. Ponosan sam i sretan biti vaš gost kao i prijatelj vaše predivne zemlje. Zahvaljujem Mikeu, svom prijatelju još od fakulteta, na pozivu u ovaj predivni grad i ovaj divan resort. Potpuno ga razumijem kad kaže da od ovog jedinstvenog mjesta, s ovim očaravajućim zalaskom sunca i magično plavim morem, želi napraviti najbolji i najljepši resort na cijelom Mediteranu. Razumijem ga sada i zašto se zaljubio u ovaj dio svijeta. Čestitam na svemu što ste postigli do sada, želim puno uspjeha u planovima i da i dalje uživate u ovom prijateljskom odnosu koji svi imate“.

Feštu koja se ne propušta svojim su prisustvom uveličali dugogodišnji prijatelji i partneri koje uz legendarni dalmatinski hotel vežu brojni lijepi trenutci. Naime, neraskidiva veza Lava i Splita seže u prošlost dulju od pola stoljeća, a iz svih izazova kroz koje je prošao tijekom desetljeća Lav je uvijek izlazio kao pobjednik, i mjesto na kojem su Splićani najradije provodili tople ljetne dane i večeri. Stoga je ova proslava, kako to uvijek biva kada je riječ o proslavama resorta Le Méridien Lav, bila ispunjena dobrom zabavom, ali i emotivnim reminiscencijama. Gradonačelnik Ivica Puljak sa suprugom Marijanom, Fani Čapalija, Jelena Perčin i brojni drugi do dugo u noć uživali su u čarobnoj atmosferi ove posebne ljetne večeri.

Na istom je tragu je bila i impresivna lista izvođača koji su ovu večer učinili jednom od onih koje još dugo pamtite. U dobro raspoloženje uzvanike je uveo jedan od najcjenjenijih, višestruko nagrađivanih glazbenika, Ante Gelo, bez kojeg je postalo gotovo pa nemoguće zamisliti dobru zabavu, a na pozornici su se tijekom večeri izmijenile i tri dame. Lorena Bućan mlada glazbenica moćnog glasa, iza koje su već brojne nagrade publike i struke, Tajči jedna od najvećih pop zvijezda devedesetih čiji hitovi još uvijek pronalaze put do srca mladih generacija i legendarna Jasna Zlokić, koja je pred oduševljenom publikom izvela svoje bezvremenske hitove kao što su “Skitnica“, “Povedi me“, “Ja sam ti jedini drug“..Proteklih godina je potpuno završena rekonstrukcija smještajnih i hotelskih prostora kao i ciklus višegodišnjih ulaganja vlasnika hotela, češke Odien Group, a Le Méridien Lav, jedini resort s 5 zvjezdica u Splitu još jednom je pokazao kako i dalje podiže letvicu prema izvrsnosti kojoj kontinuirano teže kada je riječ turističkoj ponudi, ali i dobroj zabavi.

Foto /John Pavlish i Damir Kalajzic

Navigacija objava

❮ Previous Post: “Bila Štorija”Jelene Bošnjak
Next Post: Glazbena senzacija SZA na Glastonbury festivalu nosi kostim Juraja Zigmana ❯

You may also like

Događanja
Same pohvale za mladog domaćina: Savršeno! Izvrsno! Sve mi se sviđalo!
12. listopada 2022
Događanja
Dragana Mirković oduševila je fanove u Areni Zagreb: Ovo je koncert za pamćenje!
3. svibnja 2024
Događanja
Kako prevladati najdepresivniji dan u godini
15. siječnja 2024
Promo
Osječki azil za napuštene pse prvi u Hrvatskoj dobio podno grijanje
5. studenoga 2024

Odgovori Otkaži odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Prijava

Kalendar

svibanj 2026
P U S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
« tra    
Prijava

INFO

O nama
Oglašavanje
Impressum
Kontakt

  • O nama
  • Oglašavanje
  • Impressum
  • Igre darivanja
  • Kontakt

Copyright © 2026 Obitelj.HR.

Theme: Oceanly News by ScriptsTown