Skip to content

Obitelj.HR

Portal za cijelu obitelj

  • Početna
  • Obitelj & Veze
    • Obiteljski život
    • Veze
    • Djeca & mladi
    • Treća životna dob
  • Zdravlje
    • Prehrana
    • Alternativa
    • Život sa različitostima
    • Rekreacija
  • Ljubimci
  • Moj dom
    • Uređenje
    • Vrt
    • Praktični savjeti
  • Kuharica
    • Predjela
    • Glavna jela
    • Deserti
    • Događanja
      • Glazba
      • Filmovi & Predstave
  • Sport
  • Darivanja
  • Vijesti
    • Hrvatska
  • Home
  • Zdravlje
  • Kolumna Dr.Biljane Jordanove : Regeneracija, ne transformacija: nova era estetske medicine

Kolumna Dr.Biljane Jordanove : Regeneracija, ne transformacija: nova era estetske medicine

Posted on 7. travnja 20259. travnja 2025 By Obitelj.hr Nema komentara na Kolumna Dr.Biljane Jordanove : Regeneracija, ne transformacija: nova era estetske medicine
Zdravlje

Već i ptice na grani znaju da sam svake godine prisutna na oba svjetska kongresa iz područja estetske i anti-aging medicine. Dobra stara narodna kaže, znanje je moć i da zaista učiš dok si živ. U svim segmentima života.

Ali vratimo se na estetiku i šta se novo nudi na tom području. Nakon Pariza, drugi najpoznatiji svjetski kongres održan je tradicionalno u Monaku gdje se okupilo više od 10000 kolega iz cijeloga svijeta. Interes za ovaj dio medicine ne prestaje rasti, a u skladu s tim i nove stvari se pojavljuju na tržištu. Koža je sve više prioritet, zdravi, naspavani izgled je in, plastični je out. Lice se sve manje “pumpa”, a više njeguje. Divota!

Veliko težište je na regenerativnoj medicini gdje, uz dobro nam poznatu hijaluronsku kiselinu za hidrataciju kože, u priču ulaze peptidi, egzosomi, polinukleotidi i ostale krasne aktivne tvari koje na staničnoj razini pomažu da nam koža ostane zdrava i mladolika. Neki čak spominju i vraćanje godina našoj koži unatrag. Živi bili pa vidjeli!

Kad smo kod zdravlja, sve više se spominje riječ “longevity” iliti u grubom prijevodu “dugovječnost”.

Sve više se naglašava zdraviji pristup životu jer nije bitno samo lijepo izgledati, bitan je balans unutrašnjeg i vanjskog. Ukoliko nismo zdravi, i mentalno i fizički, teško da ćemo si pomoći samo sa estetskim tretmanima.

Sa druge strane, ukoliko njegujemo svoju kožu i svidja nam se odraz u ogledalu, bolje ćemo se osjećati, imat ćemo više samopouzdanja i širit ćemo dobru vibru. A dobra vibra je sve! Barem u mom svemiru 😊.

Voli vas vaša B ❤️

INFO / Dr. Biljana Jordanova

Navigacija objava

❮ Previous Post: Makedonska umjetnica Kaliopi razgalila publiku emotivnim koncertom u Lisinskom
Next Post: RG Runnersi i Atletski klub „Slavonija-Žito“ pozivaju TEBE da im se pridružiš! ❯

You may also like

Kolumne
Skinboosteri – nježna revolucija u hidrataciji kože
17. lipnja 2025
Zdravlje
Višak kože na kapcima očiju: problem i rješenje za kvalitetniji vid
23. siječnja 2026
Prehrana
Zdrave grickalice: zašto ih djeca trebaju?
31. svibnja 2026
Zdravlje
Otvorio se novi dentalni centar na Trešnjevci! 
30. rujna 2023

Odgovori Otkaži odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Prijava

Kalendar

lipanj 2026
P U S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
« svi    
Prijava

INFO

O nama
Oglašavanje
Impressum
Kontakt

  • O nama
  • Oglašavanje
  • Impressum
  • Igre darivanja
  • Kontakt

Copyright © 2026 Obitelj.HR.

Theme: Oceanly News by ScriptsTown