Skip to content

Obitelj.HR

Portal za cijelu obitelj

  • Početna
  • Obitelj & Veze
    • Obiteljski život
    • Veze
    • Djeca & mladi
    • Treća životna dob
  • Zdravlje
    • Prehrana
    • Alternativa
    • Život sa različitostima
    • Rekreacija
  • Ljubimci
  • Moj dom
    • Uređenje
    • Vrt
    • Praktični savjeti
  • Kuharica
    • Predjela
    • Glavna jela
    • Deserti
    • Događanja
      • Glazba
  • Sport
  • Darivanja
  • Vijesti
    • Hrvatska
  • Home
  • Događanja
  • Prljavo kazalište s Davorinom Bogovićem slavi 45 godina “Crno-bijelog svijeta”, 13. 9. 2025., na Šalati!

Prljavo kazalište s Davorinom Bogovićem slavi 45 godina “Crno-bijelog svijeta”, 13. 9. 2025., na Šalati!

Posted on 6. veljače 2025 By Obitelj.hr Nema komentara na Prljavo kazalište s Davorinom Bogovićem slavi 45 godina “Crno-bijelog svijeta”, 13. 9. 2025., na Šalati!
Događanja, Glazba, Promo

Jedan od najznačajnijih albuma domaćeg rocka, “Crno-bijeli svijet”, slavi 45 godina, a Prljavo kazalište će ovu veliku obljetnicu obilježiti spektakularnim koncertom 13. rujna 2025. na legendarnom stadionu Šalata!

Davorin Bogović sa svojim će Prljavcima publiku povesti na glazbeno putovanje kroz kultne pjesme ovog bezvremenskog albuma.

Ovaj koncert nije samo obilježavanje obljetnice, već i potvrda statusa Prljavog kazališta kao jedne od najutjecajnijih rock grupa regije.

Tihomir Fileš, osnivač i bubnjar benda, nedavno je predstavio knjigu “Priče iz dubravnina”, u kojoj detaljno opisuje povijest benda.

“Ovaj koncert na Šalati bit će zaista poseban – ne samo zato što obilježavamo 45 godina ‘Crno-bijelog svijeta’, već i zato što se vraćamo korijenima, s Davorinom Bogovićem na čelu. Ovo je glazba koja je obilježila generacije, a sada ju izvodimo u najboljoj postavi u posljednjih mnogo godina. Ponosni smo što možemo publici pružiti autentično iskustvo, uz energiju kakvu Prljavo kazalište oduvijek nosi na sceni.” – rekao je Tihomir Fileš.

Prljavo kazalište ne živi samo na staroj slavi – bend je uoči rasprodanog koncerta u Tvornici koji se održao krajem prošle godine, izbacio novi studijski singl “17 ti je godina tek”, remake jednog od svojih najvećih hitova.Također, bend uskoro objavljuje kompletni live album iz Tvornice kulture.

Turneja “Crno-bijeli svijet” – glazbena poslastica za fanove !Osim koncerta na Šalati, Prljavo kazalište kreće na turneju tijekom koje će u cijelosti izvoditi legendarni album “Crno-bijeli svijet”.

Ova turneja će biti prava poslastica za dugogodišnje fanove, ali i prilika za novu generaciju da doživi snagu i energiju ovog albuma u živoj izvedbi.

Ne propustite koncert godine – 13.9.2025. na Šalati jer sigurni smo, bit će to jedno od najvažnijih glazbenih događanja godine – osigurajte svoje mjesto na vrijeme!

Ulaznice su od DANAS u prodaji preko sustava Entrio., a svoje osigurajte po super early bird cijeni!

Požurite i osigurajte svoje mjesto na vrijeme!

Promo

Navigacija objava

❮ Previous Post: ATLETSKI SPEKTAKL U OSIJEKU – World Ahletics Indoor Tour Bronze Memorijal Josip Gašparac 2025.
Next Post: Balansiranje između majke i žene: Kako muškarci nalaze harmoniju u obitelji ❯

You may also like

Događanja
Album “Nešto veće od nas” – raskošna suradnja Mangroovea i Jazz orkestra Hrvatske radiotelevizije 
17. veljače 2023
Događanja
Ljetno računanje vremena: Kada kreće?
2. ožujka 2024
Glazba
Jimmy Stanić predstavio novi CD i Blu-ray “Prolazi sve”!
27. studenoga 2022
Događanja
Šokačka rapsodija slavi 20 godina u Areni Zagreb: Tamburaški spektakl kakav publika jedva čeka
29. travnja 2026

Odgovori Otkaži odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Prijava

Kalendar

kolovoz 2026
P U S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
« srp    
Prijava

INFO

O nama
Oglašavanje
Impressum
Kontakt

  • O nama
  • Oglašavanje
  • Impressum
  • Igre darivanja
  • Kontakt

Copyright © 2026 Obitelj.HR.

Theme: Oceanly News by ScriptsTown