Skip to content

Obitelj.HR

Portal za cijelu obitelj

  • Početna
  • Obitelj & Veze
    • Obiteljski život
    • Veze
    • Djeca & mladi
    • Treća životna dob
  • Zdravlje
    • Prehrana
    • Alternativa
    • Život sa različitostima
    • Rekreacija
  • Ljubimci
  • Moj dom
    • Uređenje
    • Vrt
    • Praktični savjeti
  • Kuharica
    • Predjela
    • Glavna jela
    • Deserti
    • Događanja
      • Glazba
      • Filmovi & Predstave
  • Sport
  • Darivanja
  • Vijesti
    • Hrvatska
  • Home
  • Događanja
  • Amela Čilić pridružuje se informativnom timu Nove TV

Amela Čilić pridružuje se informativnom timu Nove TV

Posted on 28. veljače 202328. veljače 2023 By Obitelj.hr Nema komentara na Amela Čilić pridružuje se informativnom timu Nove TV
Događanja

Istaknuta novinarka Amela Čilić pridružuje se informativnom timu Nove TV!

Amela Čilić, novinarka s bogatom dugogodišnjom karijerom u televizijskom novinarstvu novo je pojačanje informativnog programa Nove TV. Istaknuta novinarka pridružila se tako timu najgledanijeg Dnevnika u Hrvatskoj, a u informativnim minutama Nove TV moći ćemo ju gledati već večeras.

”S  mnogim kolegama s Nove TV se poznajem dugi niz godina i svi su vrhunski profesionalci. S nekima sam već radila i veselim se ponovnoj suradnji, druge sam upoznala na različitim novinarskim zadacima, a ostale jedva čekam upoznati i postati dio tima.”, rekla je Amela Čilić.

Amela Čilić rođena je u Dubrovniku, gdje je završila osnovnu školu i prva tri razreda srednje. Nakon toga odlazi na učeničku razmjenu u Sjedinjene Američke Države. Na državnom sveučilištu u Michiganu dobila je stipendiju za studij glume, ali se zbog rata vratila u Dubrovnik. Na Filozofskom fakultetu u Zadru je završila Francuski jezik i književnost te povijest umjetnosti. Novinarsku karijeru započela je kao dopisnica na HTV-u, a od 2004. godine bila je dio tima RTL-a. U više od 20 godina ostvarila je bogatu novinarsku, uredničku i voditeljsku karijeru. Pokrivala je širok raspon tema, a dobitnica je nagrade Rodino pero udruge Roda jer je svojim djelovanjem i praćenjem tema vezanih uz roditeljstvo pomogla prenijeti ideje i aktivnosti udruge široj javnosti.

Navigacija objava

❮ Previous Post: Svjetski dan kastracije pasa i mačaka
Next Post: Torres’ Whisperer – Zlatko Josip Grgić
predstavlja skladbu ”Serenata Espanola” (J.Malats)
❯

You may also like

Događanja
Sonja Kovač u sjajnom i iščekivanom razdoblju – Uskoro postaje mama!
27. prosinca 2023
Događanja
ULTRA Europe objavila višeminutni Aftermovie 2022
22. prosinca 2022
Događanja
Ostalo je malo do glazbenog spektakla ‘Rock Opera’ na Ljetnoj pozornici Opatije
18. kolovoza 2025
Događanja
U Domu kulture u Rogoznici predstavljena monografija povodom 300. obljetnice svetkovine Gospe od Kapelice
30. studenoga 2024

Odgovori Otkaži odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Prijava

Kalendar

travanj 2026
P U S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
« ožu    
Prijava

INFO

O nama
Oglašavanje
Impressum
Kontakt

  • O nama
  • Oglašavanje
  • Impressum
  • Igre darivanja
  • Kontakt

Copyright © 2026 Obitelj.HR.

Theme: Oceanly News by ScriptsTown